ACORN - schodiskové výťahy
späť na produkty
  Rám sit & stand
S rámom sit&stand si môžete zvoliť, či budete výťah používať sediačky alebo v stoji. V prípade klasickej sediacej polohe si sklopíte sedadlo a stupačky. V prípade stojacej pozícii stojíte na stupačke a stabilitu vám poskytuje oporné madlo. Táto poloha je ideálna v prípade, ak užívateľ nie je schopný ohnúť kolená a sadnúť si na stoličku alebo v prípade, že výťah používajú viacerí užívatelia s rôznymi požiadavkami.


Zvýšená sedačka
Niekedy nie je možné použiť schodiskový výťah ACORN Superglide z dôvodov extrémne úzkeho schodiska (menej ako 60 cm) alebo keď užívateľ zo zdravotných problémov nie je schopný ohnúť kolená a sadnúť si na sklopnú sedačku výťahu. Riešením je výťah so zvýšenou sedačkou, ktorý si popri tom zachováva aj všetky vlastnosti schodisového výťahu ACORN.


Exteriérový výťah
Vďaka špeciálnemu modelu pre exteriér je možné výťah ACORN Superglide Exteriér použiť aj na nechránených schodiskách na terasách či v záhrade.


DOPLNKY

Sedadlový popruh – pre dodatočné upevnenie užívateľa k stoličke


Sklopná koľajnica – umožňuje použitie výťahu na miestach, kde by pevná koľajnica mohla byť prekážkou, napr. v blízkosti dverí. V prípade, keď sa výťah nepoužíva sa koľajnica vyklopí smerom hore a už nepredstavuje prekážku.


Premosťovacia plošina – poskytuje konštrukčné riešenie pri niektorých typoch schodísk, keď koniec schodiska nie je priamy (napr. posledné 2 – 3 schody sú zatočené v pravom uhle)