SUNRISE MEDICAL
Quickie F35
Quickie F55
Sterling Sapphire (4-kol.)
Sterling Swift
späť na produkty
   
       
  Quickie F35  
  Elektrický vozík moderného designu za prekvapujúcu cenu, šitý na mieru pre užívateľa, vyžadujúceho vysoký komfort, bezpečnosť a vysokú manévrovateľnosť. Vyznačuje sa príjemnou ergonómiou a množstvom funkcií. Je určený na prevádzku ako v interiéri, tak i v exteriéri. Navyše je úžasne skladný. Možno ho zložiť tak, ako sme zvyknutí pri mechanickom vozíku. Pri zloženom stave má malé transportné rozmery, takže nie je vôbec žiadny problém preniesť ho v batožinovom priestore auta.  
       
  Quickie F55  
  S elektrickým vozíkom Quickie F55 prekonáte všetky bariéry a dáte zelenú novým zážitkom. Príjemný design, vysoká stabilita a hlavne množstvo funkciíí vám poskytne neuveriteľnú slobodu v každodennom živote. V exteriéroch alebo interiéroch - F55 je doma v každom prostredí. Pevný rám na vás zapôsobí nielen krásnym designom, ale presvedčí aj vysokou tuhosťou. Vynikajúce jazdné vlastnosti, manévrovateľnosť a príkladná bezpečnosť - to sú základné devízy tohto elektrického vozíka.Veľké množstvo doplnkov a vysoká miera prispôsobiteľnosti uspokojí aj toho najnáročnejšieho užívateľa.  
       
  Sterling Sapphire (4-kol.)  
  Predstavujeme vám elektrický skúter Sapphire od Sterlinga, poprednej anglickej značky. Je navrhnutý presne na mieru pre ľudí, ktorí vyžadujú komfort, výkon a štýl. Práve to ponúka aj Sapphire. A navyše pridáva aj veľkú dávku svojej osobitosti a šarmu. Vyrába sa v štvorkolesovej alebo v trojkolesovej verzii. Štvorkolesová verzia poskytuje maximálnu mieru stability a bezpečnosti.  
       
  Sterling Swift  
  Ak hľadáte komfortnú, spoľahlivú, štýlovú a bezpečnú príležitosť ako rozprestrieť svoje krídla a vydať sa na cestu, potom STERLING Swift je to pravé. Swift ponúka príjemne tichú a krásnu jazdu, ktorá nekladie svojej obsluhe žiadne prekážky. Vďaka najnovším technológiám a designu je tu skúter, ktorý je všestranne univerzálny a jednoducho ovládateľný ako v interiéroch, tak i vonku. Je dostupný v trojkolesovej a štvorkolesovej verzii.