SUNRISE MEDICAL
späť na produkty
  Každý z nás má množstvo záľub a koníčkov, pri ktorých sa môže realizovať. Medzi najoblúbenejšie patrí šport, ktorý vnáša do života radosť z pohybu. Žiadny problém, športové vozíky SOPUR dávajú zelenú každému druhu pohybovej aktivity. Či sú to loptové hry ako basketbal, tenis či stolný tenis, cez tanec, až po bicyklovanie, špičková inovatívna technika SOPUR podporuje každého, od amatérov až po reprezentačné družstvá, pri ich snahe za lepší a rýchlejší športový výkon. Len si všimnite, na čom jazdia a víťazia špičkoví paralympijskí športovci... MATCH - je výsledkom dôkladného vývoja športových vozíkov u firmy SOPUR. Match je ideálny pre dynamické športy ako basketbal alebo tenis, ale vynikajúci je aj pri tanci. Jeho trojkolesová koncepcia poskytuje množstvo výhod: nízku váhu a úžasnú manévrovateľnosť
ALL COURT - tento úspešný vozík je predovšetkým určený pre basketbal, no hodí sa aj na rugby. Charakterizuje ho extrémna obratnosť, ľahká ovládateľnosť a istota. Používajú ho ako amatéri, tak i basketbalisti amerického národného basketbalového tímu.
HOLLY BIKE - mobilita a nezávislosť, to je tento osobitý bike s ručným pohonom. Jeho jedinečná koncepcia odklopného mechanizmu umožňuje optimalizovať fyziológiu a ergonómiu pohybu.
SPIRIT 470 - takto vyzerá víťaz, ktorý kraľuje na európskych závodných tratiach. Tento úspech neprišiel náhodou, ale mu predchádzal dlhoročný vývoj v konštrukčných kanceláriách a testovanie na ováloch. Spirit 470 presviedča prostredníctvom svojej rýchlosti, založenej na vyzretom ergonomickom designe.