SUNRISE MEDICAL
Ti Titanium
Starligh
Allround 3
Allround 615
späť na produkty
  Športové vozíky s pevným rámom pre aktívny život. Život je krásny. Každý deň prináša vždy niečo nové a neopakovateľné. A my musíme byť naň pripravení, aby nám neunikol ani jeden jeho okamih. Byť šťastný znamená žiť aktívne. Kto žije aktívne, potrebuje vozík, s ktorým sa môže zapojiť do všetkých činností. A to je práve doménou vozíkov SOPUR s pevným rámom. Výborne slúžia pri práci, na prechádzke, pri zábave či športe. Aktívna technika a špičkový SOPUR design zabezpečujú ich presnosť, precíznu kontrolu, vynikajúcu stabilitu a senzačnú ovládateľnosť v každom momente. Pre Váš pohyb už nie je viac prekážok. Užívate si slobodu pohybu. Ako keby sa vozík stal súčasťou Vášho tela.  
       
  Ti Titanium  
  Titanium je najnovším prírastkom do našej rodiny ultraľahkých pevných vozíkov pre aktívny život. A nie obyčajným. Prichádza priam vlajková loď, kde sa vzácne stretáva špičková technológia a design s funkčnosťou a variabilitou. Označenie ultraľahký je tiež na mieste.  
       
  Starligh  
  Starlight je invalidný vozík s pevným rámom pripravený hravo zvládnuť všetky situácie, ktoré prinesie deň. Výborne slúži cez deň v práci, poobede s ním môžete ísť na prechádzku, na nákupy alebo zašportovať si a večer do divadla, na koncert či zábavu.  
       
  Allround 3  
  Allround 3 je invalidný vozík s pevným rámom, ktorý vyniká schopnosťou rýchleho prestavenia sedenia a osiek kolies. Tak ako sklon opierky chrbta, tak i uhol vychýlenia kolies alebo ťažisko sedenia, všetko je nastaviteľné jednoducho a rýchlo, bez potreby špeciálneho náradia. Viac individuality už hádam ani nemôže byť.  
       
  Allround 615  
  Allround 615 je invalidný vozík s pevným rámom s podmaňujúcim SOPUR designom a presvedčivými výhodami. Je to silák. Silný v designe, silý vo výbave, so silnou kvalitou - to je nový Allround 615.