SUNRISE MEDICAL
Classic 140
Classic 160
Elegance
späť na produkty
  Čo znamená štandard v SUNRISE MEDICAL? Všetky vozíky SOPUR sa dajú charakterizovať slovami ľahký, stabilný, funkčný, spoľahlivý. Navrhnuté presne podľa potrieb cieľovej skupiny užívateľov, ich rodín alebo opatrovateľského personálu. V každom bode berú ohľad na špecifické požiadavky na vozíky v tomto segmente.  
       
  Classic 140  
  SOPUR Classic 140 už ako samotný názov hovorí je klasikom. Klasikom v stabilite a funkčnosti. Je vzorom flexibility a skladnosti. Classic 140 je sériovo vyrábaný vozík, ktorý svojím štandardným vybavením uspokojí i náročného užívateľa.  
       
  Classic 160  
  SOPUR Classic 160 je výsledkom dôkladného výskumu a vývoja. Ponúka viac flexibility, lepšie manipulačné schopnosti a lepší design. Nie je to len jeden vozík, ale vďaka jeho vysokej flexibilite a adaptabilite nahrádza 180 rôznych vozíkov. Možno ho nastaviť a prispôsobiť pre každého užívateľa bez nutnosti potreby ďalších náhradných dielov. Táto jeho neobvyklá vlastnosť, vysoká funkčnosť a spoľahlivosť robí z Classica 160 jedinečný výrobok v segmente štandardných vozíkov.  
       
  Elegance  
  BREEZY Elegance od SUNRISE MEDICAL nanovo definuje štandardy. Či je to nastavenie výšky, sklopné nastaviteľné stupačky, dlhá alebo krátka opierka rúk – všetky tieto možnosti má Elegance v štandardnej výbave. Navyše presviedča svojou prispôsobiteľnosťou, adaptabilitou, možnosťami nastavenia a vysokým stupňom stability.