Produkty
  INDEX  

 

  Mechanické invailidné vozíky: MINOS, OTTO BOCK , SUNRISE MEDICAL
Elektrické invalidné vozíky: MINOS, SUNRISE MEDICAL
Elektrické skútre: STERLING
Pediatrické kočíky: MaclarenORMESASUNRISE MEDICAL
Pediatrické autosedačky: CARROT, UNISAFETY
Schodolez - zariadenie na prekonávanie schodov: SCALAMOBIL
Stoličkové schodiskové výťahy: ACORN
Ortopedické a vychádzkové palice
________________________________________________________________
 
       
  MINOS  

 

 

Španielska spoločnosť MINOS produkuje invalidné vozíky, ktoré sa vyznačujú hlavne vysokou kvalitou, osobitým designom a nízkou cenou. Je príkladom, že invalidný vozík nemusí byť drahý, aby bol pekný, stabilný, odolný a trvácny. Vďaka tomu si výrobca na svoje alumíniové vozíky môže dovoliť poskytnúť doživotnú záruku na kríž a rám. 
Viacej >>> ________________________________________________________________

 
       
  OTTO BOCK  

 

  OTTO BOCK je nemeckou spoločnosťou, ktorá je svetovým lídrom v oblasti potrieb pre telesne postihnutých. V jej portfóliu sa nachádzajú výrobky od invalidných vozíkov až po bandáže a ortézy. Do našej ponuky sme zaradili ľahké aktívne vozíky tejto značky pre ich vynikajúce jazdné vlastnosti, stabilitu, trvácnosť a pekný design. A to všetko Made in Germany.   ... viacej
________________________________________________________________
 
       
  ORMESA  

 

  Talianska spoločnosť ORMESA je rodinným podnikom vyrábajúcim výnimočné produkty pre deti a dospelých. Jedným z nich je unikátne zariadenie na nácvik chôdze - DYNAMICO
Viacej >>>

_______________________________________________________________________
 
       
  MACLAREN  

 

  Je anglický výrobca legendárneho invalidného kočíku MAJOR Buggy a jeho nasledovníka MAJOR Elite pre deti do váhy 50 kg. Veľkú obľubu medzi užívateľmi si získal vďaka svojej pevnosti a i napriek tomu nízkej váhe, ľahkej obsluhe, skladateľnosti a transportovateľnosti. Je nenahraditeľným pomocníkom pri cestovaní.
 


________________________________________________________________
 
       
  CARROT  

 

  Detská ortopedická autosedačka CARROT pre špecifické potreby detí s poruchami pohybového ústrojenstva. CARROT predstavuje ojedinelý koncept modulárnej a flexibilnej autosedačky, keď sa sedačka dá prispôsobiť každému užívateľovi. Navyše jej pekný design očarí každého.
________________________________________________________________
 
       
  ALBER  

 

  Scalamobil od nemeckej firmy ALBER je unikátne zariadenie na prepravu osôb po schodoch. Je určené pre ľudí s obmedzenou možnosťou pohybu, či už odkázaných na invalidný vozík alebo pre starších ľudí. Je to kompaktný prístroj malých rozmerov s vysokým výkonom a obratnosťou, ktorý umožní pohyb po schodoch aj tam, kde iné mechanizmy zlyhávajú.


________________________________________________________________
 
       
  SUNRISE MEDICAL  

 

  Je jedným z najväčších svetových výrobcov v oblasti starostlivosti o zdravotne postihnuté osoby a zdravotníctva. Spoločnosť v súčastnosti združuje najznámejšie svetové značky ako napríklad SOPUR - nemeckého výrobcu obľúbených invalidných vozíkov, QUICKIE americké invalidné vozíky , JAY antidekubitné sedačky a matrace, STERLING elektrické skútre, spoločnosti DeVILBISS, HOYER, GUARDIAN, COOPERS, OXFORD a JOERNS, ktorých produkcia pokrýva každú oblasť života a potrieb zdravotne postihnutých. ________________________________________________________________  
       
  BENECYKL  

 

  BENECYKL je výrobca športových outdoorových kočíkov pre aktívne rodiny. Všetky športové kočíky a vozíky sa vyznačujú jednoduchou ovladateľnosťou, ľahkou konštrukciou a vysokou bezpečnosťou.
_________________________________________________________________
 
       
  PALICE  

 

  Ortopedická palica už dávno nie je len nevkusný kus dreva alebo hliníka, slúžiaci na podporu pri chôdzi. Časy sa zmenili a aj palice prešli svojim vývojom. Aj do tejto oblasti zasiahla pani móda a z obyčajnej podpornej palice urobila módny a imidžový doplnok, s ktorým sa každý vždy rád pochváli. V našom sortimente je stabilne vždy okolo 100 modelov palíc, z ktorých mnohé presahujú bežné hranice a pripomínajú už skôr umelecké dielo. ________________________________________________________________  
       
  ACORN - schodiskové výťahy  

 

 

Prečo mať strach zo schodov vo Vašom dome? ACORN Vám zmení život a umožní Vám prístup na všetky podlažia domu. Schodiskový výťah ACORN Superglide 120 je osobný stoličkový výťah pre priame schodiská, ktorý Vám vráti slobodu do Vášho života. A navyše za príjemnú cenu.
Viacej >>>________________________________________________________________

 
       
  bb  

 

  ddd